Uitslagen finale 2015-2016

Winnaars provincieteams:

2: Gelderland Giants

1: Zuid-Holland Hawks

3: Groninger Grizzlies

Bekijk meer uitslagen provincieteams
  1. Brabant Bulls
  2. Zeeland Sharks
  3. Fryslân Vikings
  4. Drenthe Dragons
  5. Overijssel All Stars
  6. Limburg Lions
  7. Noord-Holland Knights
  8. Utrecht Eagles

Winnaars Bloem & Design

  • Helicon Kesteren, Kesteren
  • AOC Oost/ VMBO-Groen, Almelo
  • Wellantcollege, Boskoop
Bekijk meer uitslagen Bloem & Design
  1. Nordwin College, Leeuwarden
  2. Clusius College, Castricum
  3. Helicon, Den Bosch
  4. Edudelta, Goes
  5. Wellantcollege, Houten
  6. Porta Mosana College VMBO, Maastricht

Winnaars Bouwen, Wonen & Interieur

  • Nehalennia Stedelijke Scholengemeenschap, Middelburg
  • Edudelta College, Middelharnis
  • Trias VMBO, Krommenie
Bekijk meer uitslagen Bouwen, Wonen & Interieur
  1. Esdal College, Klazienaveen
  2. Talentstad, Zwolle
  3. Valuascollege, Venlo
  4. Vakcollege Bogerman, Sneek
  5. Commanderij College, Gemert
  6. Gomarus College, Groningen
  7. Vakcollege Noordoostpolder, Emmeloord
  8. Pax Christi College, Druten

Winnaars Economie

  • Calvijn College, Middelburg
  • De Meerwaarde, Barneveld
  • ISW Vakcollege, Hoge Woerd
Bekijk meer uitslagen Economie
  1. Bornego College, Heerenveen
  2. Valuascollege, Venlo
  3. Baanderheren College, Boxtel
  4. CSG Eekeringe, Steenwijk
  5. Ubbo Emmius, Stadskanaal
  6. Dr. Nassau College, Assen
  7. Casparus College, Weesp
  8. VeenLanden College, Mijdrecht

Winnaars Elektrotechniek

  • Het Streek, Ede
  • Dr. Nassau College, Assen
  • Gomarus College, Groningen
Bekijk meer uitslagen Elektrotechniek
  1. Sondervick College, Veldhoven
  2. SG Den Haag Zuid West/ Roemer Visscher College, Den Haag
  3. Pius X College, Almelo
  4. Vakcollege Bogerman, Sneek
  5. Graaf Huyn College, Geleen
  6. Nehalennia Stedelijke Scholengemeenschap, Middelburg

Winnaars Horeca

  • Edudelta College, Middelharnis
  • Zernike College, Groningen
  • Stedelijk Vakcollege, Zutphen
Bekijk meer uitslagen Horeca
  1. Praktijkschool de Rijzert, ‘s-Hertogenbosch
  2. Wellantcollege, Houten
  3. DaCapo College, Sittard
  4. CSG Comenius Zamenhof, Capelle a/d IJssel
  5. SG Newton, Hoorn
  6. Dr. Nassau College, Assen
  7. Nehalennia Stedelijke Scholengemeenschap, Middelburg

Winnaars ICT

  • Calvijn College, Goes
  • Hondsrug College, Emmen
  • Blariacumcollege, Venlo
Bekijk meer uitslagen ICT
  1. CSG Anna Maria van Schurman, Franeker
  2. Griendencollege, Sliedrecht
  3. Morgen College, Harderwijk
  4. Pius X College, Almelo

Winnaars Media & Vormgeving

  • Sint Lucas, Eindhoven
  • O.R.S. Lek en Linge, Geldermalsen
  • Grafisch Lyceum Rotterdam, Rotterdam
Bekijk meer uitslagen Media & Vormgeving
  1. Blariacumcollege, Venlo
  2. Zernike College, Groningen
  3. Calvijn College, Goes
  4. RSG Magister Alvinus, Sneek
  5. Pius X College, Almelo

Winnaars Organisatie & Promotie

  • Vakcollege Noordoostpolder, Emmeloord
  • Griendencollege, Sliedrecht
  • Helicon Kesteren, Kesteren
Bekijk meer uitslagen Organisatie & Promotie
  1. Van Maerlant, Brielle
  2. Clusius College, Castricum
  3. CSG Ulbe van Houten, Sint-Annaparochie
  4. De Meerwaarde, Barneveld
  5. Edudelta College, Middelharnis
  6. Bonhoeffer College, Enschede
  7. Prisma College, Amersfoort
  8. Calvijn College, Appelstraat Krabbendijke

Winnaars Tuinaanleg

  • Edudelta, Goes
  • Helicon Opleidingen, Eindhoven
  • AOC Oost/ VMBO-groen, Enschede
Bekijk meer uitslagen Tuinaanleg
  1. Clusius College, Castricum
  2. Groenhorst, Velp
  3. Edudelta College, Middelharnis
  4. Terra, Assen

Winnaars Voertuigentechniek

  • Edudelta College, Middelharnis
  • De Meerwaarde, Barneveld
  • Vakcollege Walcheren/SG Nehalennia, Middelburg
Bekijk meer uitslagen Voertuigentechniek
  1. Vakcollege Sevenwolden, Heerenveen
  2. CSV Het Perron, Veenendaal
  3. CSG Reggesteyn, Rijssen
  4. Sondervick College, Veldhoven

Winnaars Zorg & Welzijn

  • De Meerwaarde, Barneveld
  • CSG Reggesteyn, Nijverdal
  • ISW Vakcollege Hoge Woerd, Naaldwijk
Bekijk meer uitslagen Zorg & Welzijn
  1. Ubbo Emmius, Stadskanaal
  2. Griendencollege, Sliedrecht
  3. OSG Singelland, Drachten
  4. Calvijn College, Kerkpolder Krabbendijke
  5. Dr. Nassau College, Assen
  6. Stedelijk College, Eindhoven
  7. Casparus College, Weesp
  8. Valuascollege, Venlo

Laatste nieuws

Updates ontvangen?

[[[["","contains"]],[["trigger_integration",null,null,"MailChimp"]],"and"]]
1 Step 1
Voornaam
Achternaam
Previous
Next

Overige prijzen

Mooiste tv-studio:

Zeeland Sharks

Beste vakteam overall:

 

  1. De Meerwaarde (Barneveld), Zorg & Welzijn
  2. Edudelta College (Middelharnis), Horeca
  3. Edudelta College (Goes), Tuinaanleg

Social media Challenge:

Brabant Bulls