Uitslagen Finale 2016-2017

Winnaars provincieteams:

2: Zeeland Sharks

1: Brabant Bulls

3: Zuid-Holland Hawks

Bekijk meer uitslagen provincieteams
  1. Groninger Grizzlies
  2. Gelderland Giants
  3. Drenthe Dragons
  4. Overijssel All Stars
  5. Fryslân Vikings
  6. Limburg Lions
  7. Noord-Holland Knights
  8. Utrecht Eagles

Winnaars Bloem & Design

  • Citaverde College – Heerlen
  • Pius X College – Bladel
  • Edudelta College – Goes
Bekijk meer uitslagen Bloem & Design
  1. Helicon Opleidingen VMBO – Kesteren
  2. AOC Oost – Almelo
  3. Clusius College – Castricum
  4. Wellantcollege – Houten
  5. Terra College – Assen
  6. Edudelta College – Middelharnis
  7. Nordwin College – Heerenveen

Winnaars Bouwen, Wonen & Interieur

  • Stedelijk Vakcollege – Zutphen
  • Esdal College – Klazienaveen
  • Edudelta College – Middelharnis
Bekijk meer uitslagen Bouwen, Wonen & Interieur
  1. Bogerman – Sneek
  2. Trias vmbo – Krommenie
  3. Gomarus College – Groningen
  4. S.G. Tessenderlandt – Breda
  5. Calvijn College – Middelburg
  6. Reggesteyn – Rijssen
  7. Vakcollege Noordoostpolder – Emmeloord

Winnaars Economie

  • Clusius College – Alkmaar
  • Baanderherencollege – Boxtel
  • Calvijn College – Krabbendijke, Appelstraat
Bekijk meer uitslagen Economie
  1. De Meerwaarde – Barneveld
  2. CSG Eekeringe – Steenwijk
  3. Dr. Nassau College – Assen
  4. Valuascollege – Venlo
  5. Bornego College – Heerenveen
  6. Johan de Witt Scholengroep – Den Haag
  7. Gomarus College – Groningen
  8. Veenlanden College – Mijdrecht
  9. Vakcollege Noordoostpolder – Emmeloord

Winnaars Elektrotechniek

  • Gomarus College – Groningen
  • Calvijn College – Krabbendijke, Kerkpolder
  • Cals College – IJsselstein
Bekijk meer uitslagen Elektrotechniek
  1. Pius X College – Almelo
  2. Jacobus Fruytier – Apeldoorn
  3. Edudelta College – Middelharnis
  4. Varendonck College – Someren
  5. Dr. Nassau College – Assen
  6. Thamen – Uithoorn

Winnaars Horeca

  • Edudelta College – Middelharnis
  • Hubertus & Berkhoff – Amsterdam
  • Dacapo College – Sittard
Bekijk meer uitslagen Horeca
  1. OSG Sevenwolden – Heerenveen
  2. Fioretti College – Veghel
  3. Dr. Nassau College – Assen
  4. Calvijn College – Middelburg
  5. Dollard College – Winschoten
  6. Stedelijk Vakcollege –Zutphen
  7. AOC Oost – Almelo
  8. Wellantcollege – Houten

Winnaars ICT

  • Griendencollege – Sliedrecht
  • Morgen College – Harderwijk
  • Calvijn College – Goes
Bekijk meer uitslagen ICT
  1. Pius X College – Almelo
  2. OSG Singelland – Drachten
  3. Hondsrug College – Emmen
  4. Martinuscollege – Grootebroek
  5. Blariacumcollege – Venlo

Winnaars Media & Vormgeving

  • Grafisch Lyceum – Rotterdam
  • Sint Lucas – Eindhoven
  • Blariacumcollege – Venlo
Bekijk meer uitslagen Media & Vormgeving
  1. Stedelijk Vakcollege –Zutphen
  2. Pius X College – Almelo
  3. Calvijn College – Middelburg

Winnaars Organisatie & Promotie

  • Van Maerlant – ’s-Hertogenbosch
  • Calvijn College – Krabbendijke, Appelstraat
  • Gomarus College – Groningen
Bekijk meer uitslagen Organisatie & Promotie
  1. CSG Ulbe van Houten – Sint Annaparochie
  2. Vakcollege Noordoostpolder – Emmeloord
  3. Bonhoeffer College – Enschede
  4. De Meerwaarde – Barneveld
  5. Edudelta College – Middelharnis
  6. Clusius College – Castricum
  7. Blariacumcollege – Venlo

Winnaars Tuinaanleg

  • Dollard College – Winschoten
  • Pius X College – Bladel
  • Calvijn College – Middelburg
Bekijk meer uitslagen Tuinaanleg
  1. VMBO Groenhorst – Emmeloord
  2. Groenhorst – Velp
  3. Wellantcollege – Boskoop
  4. Nordwin College – Leeuwarden
  5. Terra – Assen
  6. Clusius College – Castricum
  7. Wellantcollege – Houten

Winnaars Voertuigentechniek

  • Sondervick College – Veldhoven
  • OSG Sevenwolden – Heerenveen
  • De Meerwaarde – Barneveld
Bekijk meer uitslagen Voertuigentechniek
  1. CSV Het Perron – Veenendaal
  2. Dollard College – Winschoten
  3. Reggesteyn – Rijssen
  4. Edudelta College – Middelharnis

Winnaars Zorg & Welzijn

  • Dr. Nassau College – Assen
  • Ubbo Emmius – Stadskanaal
  • Fioretti College – Hillegom
Bekijk meer uitslagen Zorg & Welzijn
  1. Reggesteyn – Rijssen
  2. Calvijn College – Krabbendijke, Kerkpolder
  3. Valuascollege – Venlo
  4. Gomarus College – Groningen
  5. Tabor College – Hoorn
  6. Linde College – Wolvega
  7. De Meerwaarde – Barneveld
  8. Van Haestrechtcollege – Kaatsheuvel

Laatste nieuws

Updates ontvangen?

[[[["","contains"]],[["trigger_integration",null,null,"MailChimp"]],"and"]]
1 Step 1
Voornaam
Achternaam
Previous
Next